Mājokļa apdrošināšana

Mājokļa un ceļojuma apdrošināšanai 30% atlaide!

Tikai 3 dienas, no 11. līdz 13. oktobrim, Swedbank mājokļa un ceļojuma apdrošināšanu internetbankā varat iegādāties ar 30% atlaidi*!

Aprēķināt cenu

* Atlaide mājokļa apdrošināšanai tiek piemērota apdrošināšanas prēmijai par pirmo apdrošināšanas periodu, noformējot apdrošināšanas līgumu nekustamajam īpašumam ar iekļautu iedzīves un/vai civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.

Mājokļa apdrošināšanai 30% atlaide!

Tikai 3 dienas, no 11. līdz 13. oktobrim, Swedbank mājokļa un ceļojuma apdrošināšanu internetbankā varat iegādāties ar 30% atlaidi*!

Aprēķināt cenu

Ceļojuma apdrošināšana ar 30% atlaidi!

* Atlaide mājokļa apdrošināšanai tiek piemērota apdrošināšanas prēmijai par pirmo apdrošināšanas periodu, noformējot apdrošināšanas līgumu nekustamajam īpašumam ar iekļautu iedzīves un/vai civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.

Ja tev ir, ko zaudēt, tev ir, ko apdrošināt!

Parūpējaties par savu mājokli un iedzīvi neparedzētos gadījumos ar Swedbank mājokļa apdrošināšanu, jo piedāvājam plašāko risku seguma apdrošināšanu un godīgu atlīdzību izskatīšanu.

  • Apdrošinām Jūsu mājokli no pamatiem līdz pat TV antenai;
  • Iedzīvi apdrošinām gan mājoklī, gan ārpus tā visā Latvijā;
  • Civiltiesiskā atbildības apdrošināšana visai ģimenei, kas dzīvo mājoklī.

Pirms noslēdzat apdrošināšanas polisi, iepazīstieties ar pilnajiem Mājokļa apdrošināšanas noteikumiem! Vairāk informācija pa tālruni 67 444 449.

Aprēķiniet, cik maksā jūsu mājokļa apdrošināšana!

Jūsu mājoklis ir:
Jūsu mājoklis ir no:
Jūsu mājokļa platība:
m2
AprēķinātLūdzu, uzgaidiet

* Piedāvājums aprēķināts, nosakot apdrošināšanas limitu 7500 eiro iedzīvei un 7500 eiro civiltiesiskajai atbildībai.

Mēneša maksājums:
0
Atlaide:
10%
Mēneša maksājums:
0EUR

Ja tev ir, ko zaudēt, tev ir, ko apdrošināt!

Pārliecinieties, cik dažādas likstas ir notikušas mājās un cik lielus neplānotus zaudējumus tās var nodarīt jūsu ģimenes budžetam!


Cietuši 6% klientu

Zaudējumi kaimiņam

Nodarītie zaudējumi vidēji878 €
Pasargāt sevi

Cietuši 8% klientu

Zādzība ar ielaušanos

Nodarītie zaudējumi vidēji1547 €
Pasargāt sevi

Cietuši 2% klientu

Vējš, vētra

Nodarītie zaudējumi vidēji520 €
Pasargāt sevi

Cietuši 7% klientu

Nokrišņi

Nodarītie zaudējumi vidēji705 €
Pasargāt sevi

Cietuši 9% klientu

Iedzīves bojājumi

Nodarītie zaudējumi vidēji458 €
Pasargāt sevi

Cietuši 3% klientu

Uguns

Nodarītie zaudējumi vidēji9173 €
Pasargāt sevi

Cietuši 60% klientu

Cauruļvadu plīsums

Nodarītie zaudējumi vidēji758 €
Pasargāt sevi

Cietuši 11% klientu

Atslēgu serviss

Nodarītie zaudējumi vidēji257 €
Pasargāt sevi

Cietuši 1% klientu

Plūdi

Nodarītie zaudējumi vidēji950 €
Pasargāt sevi

Biežāko zaudējumu cēloņu apkopojums, procentuālais cietušo klientu skaits un vidējie zaudējumi 2015. gadā saskaņā ar Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāles datiem.

Visu risku segums

Jums nebūs jāpierāda nokrišņu stiprums notikuma dienā, jo mēs nenosakām sniega kārtas palielināšanās, ledus izkustēšanās, vētras stipruma, koku un citu objektu krišanas cēloņu ierobežojumus. Mūsu mājokļa apdrošināšana pasargās jūs no visiem iespējamiem riskiem, kas var nodarīt kaitējumu jūsu īpašumam, piemēram, lietus, sniegs, vējš, uguns, tieša un netieša zibens iedarbība, zādzība un citi riski.

Iedzīves apdrošināšana

Ar Swedbank iedzīves apdrošināšanu jūsu iedzīve būs pasargāta arī no tādām pēkšņām sadzīviskām likstām kā no rokām izkritis karsts pannas vāks, kas uzkrīt uz keramikas plīts virsmas un to sabojā, tīrot māju, nejauši putekļsūcējs aizķeras aiz televizora vada, tas nokrīt zemē un saplīst vai, strādājot ar portatīvo datoru, netīšām tiek apgāzta kafijas krūze, kas uzlīst datoram, to sabojājot.

Civiltiesiskā apdrošināšana

Civiltiesiskā apdrošināšana noderēs tādā situācijā, ja nejauši appludināsiet kaimiņa dzīvokli, jūsu privātmājas sētā esošs koks vētras laikā uzkritīs kaimiņa mājai vai mājas mīlulis suņuks saskrāpēs kaimiņa mašīnu, tādējādi radot zaudējumus kaimiņam.

Mājokļa avārijas diennakts palīdzība - bezmaksas

Ja mājoklī ir notikusi kāda pēkšņa ķibele, piemēram, plīsis cauruļvads, izsists logs vai pazaudēta ārdurvju atslēga, mēs nodrošinām bez maksas un bez pašriska kvalificēta speciālista - santehniķa, atslēdznieka, namdara - palīdzību. Zvaniet pa tālruni 67 444 449 jebkurā diennakts laikā un saņemiet operatīvu profesionāļa palīdzību.

Iedzīves apdrošināšana ārpus mājas

Mūsu iedzīves apdrošināšana nodrošina, ka iedzīve ir apdrošināta arī ārpus mājas visā Latvijā, visai ģimenei, kas dzīvo apdrošinātajā īpašumā. Nav jāsatraucas, ka, esot ārpus mājām un nesot iepirkuma maisiņus, no rokām izkrīt telefons un saplīst, tiek nozagta bērnam skolas soma ar visām mantām un telefonu vai, vīram makšķerējot, neveiksmīgi apgāžas laiva un upē iekrīt visas mantas, tostarp makšķerēšanas piederumi.

Civiltiesiskā apdrošināšana ārpus mājām

Mūsu civiltiesiskā apdrošināšana darbojas visā Latvijā, visai ģimenei, kas dzīvo apdrošinātajā īpašumā, kas nozīmē to, ka tiek segti zaudējumi, kuri nodarīti trešajām personām, atrodoties ārpus mājas. Jo kam gan nav gadījies veikalā nejauši nogāzt kaut ko no plauktiem vai bērnībā, spēlējot bumbu, izsist skolas logu - ar mūsu civiltiesisko apdrošināšanu šādi zaudējumi tiek segti.

Ja ar jūsu mājokli ir notikusi nelaime, tad, lūdzu, nekavējoties paziņojiet par to darbiniekiem:


Mūsu Zaudējumu regulēšanas nodaļas darbinieks pieņems jūsu paziņojumu, kā arī dos jums tālākas norādes, kā rīkoties negadījuma vietā un pēc tam.

  • Ja jūsu mājoklim vai iedzīvei bojājumus ir nodarījušas trešās personas vai ir notikusi zādzība, ielaušanās vai tamlīdzīgi, lūdzam nekavējoties par to paziņot policijai. Tāpat paziņojiet savam apsardzes dienestam, ja tas nav saņēmis signālu no apsardzes iekārtām.
  • Ja ir noticis ugunsgrēks vai sprādziens, nekavējoties par to paziņojiet glābšanas dienestiem.
  • Ja neizdodas noslēgt ūdens cauruļvadus, kuri ir bojāti negadījuma rezultātā, sazinieties ar glābšanas dienestu vai apsaimniekotāju.
  • Ja ūdens noplūdes rezultātā jūsu mājoklis tiek appludināts vai jūs varat appludināt savus kaimiņus, paziņojiet par to nama apsaimniekotājam.