OCTA apdrošināšana

Kāpēc izvēlēties OCTA apdrošināšanu Swedbank?

  • Izvēlieties sev piemērotāko polises apmaksas veidu
  • Saņemiet atlīdzību ātrāk, nekā to piedāvā citi apdrošinātāji
  • Jūs saņemsiet atgādinājumu par OCTA polises termiņa beigām

Kas ir OCTA apdrošināšana?

Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana (OCTA) sedz zaudējumus, kas ceļu satiksmes negadījuma rezultātā tiek nodarīti citai personai, tās transportlīdzeklim, mantai, videi, dzīvībai un veselībai.

Tagad ar Swedbank OCTA vēl drošāk!

Turpmāk, ja iekļūsiet ceļu satiksmes negadījumā un būsiet cietušais, atlīdzību par nodarītajiem zaudējumiem transportlīdzeklim un/vai mantai, kuri radušies Baltijas valstīs notikuša ceļu satiksmes negadījuma dēļ, ērti varēsiet pieteikt un saņemt pie sava apdrošinātāja - Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāles. Tā varēsiet justies droši par to, ka atlīdzība par nodarītajiem zaudējumiem jūsu transportlīdzeklim vai mantai tiks izmaksāta kvalitatīvi un ātri.

Kāpēc izvēlēties OCTA apdrošināšanu Swedbank?

  • Noformēt OCTA polisi var vienkārši un ērti Swedbank internetbankā, zvanot pa tālruni 67 444 449.
  • Izvēlieties sev ērtāko polises apmaksas veidu - beztermiņa OCTA ar ceturkšņa maksājumu vai OCTA polise uz noteiktu periodu (3, 6, 9 vai 12 mēnešiem).
  • Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle 2015. gadā lēmumus par atlīdzības izmaksu par Latvijā notikušu ceļu satiksmes negadījumu pieņēma vidēji 15 dienu laikā no zaudējuma pieteikšanas dienas, kamēr citi apdrošinātāji - vidēji 37 dienās*.
  • Jūs saņemsiet atgādinājumu par OCTA polises termiņa beigām.

* Saskaņā ar LTAB datiem, 23.02.2016.

Izvēlies savu OCTA

Swedbank beztermiņa OCTA Swedbank OCTA polise uz noteiktu periodu
Līguma periods Vienošanās ir beztermiņa, bet tās pamatā ir 3 mēnešu OCTA polise, kas tiek automātiski atjaunota 3, 6, 9 vai 12 mēneši
Apdrošināšanas prēmijas apmaksa Apmaksa tiek veikta automātiski no konta vienu reizi ceturksnī Apmaksu veic klients, vienā maksājumā
Aprēķināt un pirkt Aprēķināt un pirkt
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.