Ziņas

 • Swedbank Finanšu institūta aptauja: lielākā daļa iedzīvotāju ikdienā apzināti cenšas izvēlēties mazo uzņēmumu pakalpojumus

  Lasīt vairāk

 • Swedbank saviem klientiem piedāvā Sociālā izlīguma programmu

  Lasīt vairāk

 • Ražošanas nozares Latvijā analīze un mūsu ražotāju eksporta iespējas

  Lasīt vairāk

 • Swedbank uzsāk piekto “Pensijas eksperimentu” – Divi jauni profesionāļi “pārceļas uz dzīvi” vecumdienās

  Lai rosinātu nepieciešamību veidot uzkrājumus vecumdienām, Swedbank jau piekto gadu rīko Pensijas eksperimentu, kura ietvaros divi jauni profesionāļi 14 dienas “pārceļas uz dzīvi” vecumdienās – ievācoties divu atšķirīgu senioru mitekļos, pildot viņu ikdienas pienākumus un iztiekot ar viņu ienākumiem līdzvērtīgiem līdzekļiem. Šogad jaunais profesionālis Kristaps Kaņeps, pēc visu obligāto maksājumu veikšanas, eksperimenta laikā iztiks ar 55 eiro lielu “pensiju” nedēļā, savukārt Laima Kacena, kuras ikdiena saistīta ar audiovizuālo mediju mākslu, pārcelsies uz dzīvi “pārtikušās vecumdienās”, un pēc visu maksājumu veikšanas varēs rēķināties ar 160 eiro lielu “pensiju” nedēļā. Savā pieredzē līdz 1.martam abi jaunieši dalīsies interneta vietnē www.nopietnapensija.lv, kā arī sociālajos tīklos un LMT Straume kanālā.

  Lasīt vairāk

 • Swedbank sāk ieviest inovatīvu rīku internetbankas lietošanai – Smart-ID

  No šodienas Swedbank sāk ieviest klientiem Smart-ID – jaunu inovatīvu veidu, kā pieslēgties internetbankai un lietot tās pakalpojumus. Smart-ID ir mobilā lietotne (aplikācija), kura vienkārši un droši ļaus piekļūt dažādiem e-pakalpojumiem. Swedbank ir pirmā banka Latvijā, kas piedāvā šo ērto rīku saviem klientiem. Smart-ID ieviešana ir īpaši būtiska, jo, atbilstoši starptautiskam un vietējam banku darbības regulējumam, no 1.aprīļa mainīsies kodu karšu limiti internetbankās un, līdz ar to, arī lietošanas pieredze.

  Lasīt vairāk

 • Pārtraukums draudzīgo SEB bankomātu tīkla darbībā

  12.februārī no plkst.22 līdz 23 SEB banka brīdina par pārtraukumu tās bankomātu darbībā.

  Swedbank bankomātu tīkla saraksts atrodams šeit.

  Lasīt vairāk