Ziņas

 • Jaunākā Swedbank ekonomikas apskata tiešraide 19.janvārī

  Nenoteiktība ārējos tirgos saglabājas augsta, kas šogad turpinās ietekmēt arī Latvijas ekonomiku.

  Lasīt vairāk

 • Šonakt Swedbank īstenos kārtējos IT uzlabojumus; būs īslaicīgi traucējumi pakalpojumos

  Naktī uz 12.janvāri laikā no plkst. 00:00 līdz 05:00 notiks regulārie Swedbank IT sistēmu uzturēšanas darbi. To laikā var būt pārtraukumi Swedbank karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā.

  Lasīt vairāk

 • Swedbank Finanšu institūts: katram desmitajam uzņēmumam vēl nav definēti biznesa mērķi šim gadam

  Sākot jaunu gadu, uzņēmēji definē sasniedzamos mērķus savā uzņēmumā, iezīmējot arī konkrētu plānu to sasniegšanai. Kā rāda Swedbank Finanšu institūta veiktā mazo un vidējo uzņēmēju aptauja*, lielākajai daļai jeb 58% uzņēmumu ir izvirzīti mērķi 2017.gadam. Savukārt ceturtā daļa (26%) uzņēmēju vēl tikai definē šogad sasniedzamos rezultātus. Taču zīmīgākais – katram desmitajam uzņēmumam nav definēti biznesa mērķi šim gadam.

  Lasīt vairāk

 • Swedbank apdrošināšana: puse ceļotāju no Latvijas tuvākā gada laikā plāno apmeklēt kādu Eiropas lielpilsētu

  Teju 60% Latvijas iedzīvotāju tuvākā gada laikā ir ieplānojuši doties vienā vai vairākos ceļojumos uz ārvalstīm, bet gandrīz katrs desmitais plāno ceļot Latvijas robežās, liecina Swedbank apdrošināšanas veiktā iedzīvotāju aptauja*. Vispopulārākais galamērķis ceļotājiem no Latvijas ir Eiropas lielpilsētas – tās apmeklēt iecerējuši 47% aptaujāto.

  Lasīt vairāk

 • Kontaktu rīts par MĒRĶIEM

  Gada sākums, kas arvien nes jaunas apņemšanās un ieceres, arī uzņēmumiem rada līdzīgu noskaņojumu – tiek izvirzīti jauni mērķi un uzdevumi, veidoti plāni. Lai to visu īstenotu, nepieciešama ne tikai neatlaidība un apņēmība, bet arī taktika.

  Lasīt vairāk

 • Swedbank aptauja: vairāk nekā puse iedzīvotāju uzkrājumus pensiju 2. līmenī neuztver kā savu naudu

  Swedbank veiktā iedzīvotāju aptauja* rāda, ka tikai katrs trešais pensiju 2. līmeņa dalībnieks uztver šos uzkrājumus kā savu naudu un ar tiem nākotnē rēķinās.

  Lasīt vairāk