• Šonakt Swedbank pilnveidos savus pakalpojumus, iespējami pārtraukumi bankas piekļuvei


  Lasīt vairāk

 • Swedbank Finanšu institūta aptauja: lielākā daļa iedzīvotāju ikdienā apzināti cenšas izvēlēties mazo uzņēmumu pakalpojumus

  Lasīt vairāk

 • Ražošanas nozares Latvijā analīze un mūsu ražotāju eksporta iespējas

  Lasīt vairāk

 • Swedbank sāk ieviest inovatīvu rīku internetbankas lietošanai – Smart-ID

  No šodienas Swedbank sāk ieviest klientiem Smart-ID – jaunu inovatīvu veidu, kā pieslēgties internetbankai un lietot tās pakalpojumus. Smart-ID ir mobilā lietotne (aplikācija), kura vienkārši un droši ļaus piekļūt dažādiem e-pakalpojumiem. Swedbank ir pirmā banka Latvijā, kas piedāvā šo ērto rīku saviem klientiem. Smart-ID ieviešana ir īpaši būtiska, jo, atbilstoši starptautiskam un vietējam banku darbības regulējumam, no 1.aprīļa mainīsies kodu karšu limiti internetbankās un, līdz ar to, arī lietošanas pieredze.

  Lasīt vairāk

 • Pārtraukums draudzīgo SEB bankomātu tīkla darbībā

  12.februārī no plkst.22 līdz 23 SEB banka brīdina par pārtraukumu tās bankomātu darbībā.

  Swedbank bankomātu tīkla saraksts atrodams šeit.

  Lasīt vairāk

 • Swedbank Latvija 2016.gada finanšu rezultāti

  Swedbank Latvija peļņa 2016.gadā sastādīja 104 miljonus eiro, kas ir par 14% mazāk nekā 2015.gadā. Rezultātu pamatā ietekmējusi iepriekš veikto uzkrājumu atbrīvošana mazākos apjomos nekā iepriekš.

  Lasīt vairāk

Arhīvs:

Gads
Mēnesis
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.