Finanšu Tirgi

Kas ir sistēma Finanšu Tirgi?

Swedbank saviem klientiem ikdienas valūtas maiņas un valūtas risku pārvaldības darījumus piedāvā veikt mūsdienīgā elektroniskās tirdzniecības platformā - Finanšu Tirgi.

Lietošanas pamācība

Finanšu Tirgi

Finanšu Tirgi ir Swedbank internetbankas sadaļa, kas paredzēta klientiem, kuri veic valūtas maiņas un valūtas risku pārvaldīšanas darījumus un kuriem ir nepieciešama dažāda finanšu tirgu informācija, kā arī ātra un ērta darījumu vide.

Finanšu Tirgi ir alternatīva darījumu slēgšanai, izmantojot bankas dīleru pakalpojumus, kā arī vieta, kur iegūt informāciju par norisēm pasaules finanšu tirgos, informāciju par aktuālajiem valūtu kursiem u.tml. Svarīgākais - šī platforma nodrošina bankas klientiem ātru un ērtu vidi, kurā veikt valūtu darījumus.

Valūtu darījumi

Valūtu darījumus sistēmā Finanšu Tirgi var veikt darbdienās no plkst. 9.00 līdz 16.45, bet informatīvās sadaļas ir pieejamas visu diennakti.

Pašlaik sistēmas Finanšu Tirgi vidē ir pieejami:

  • "Spot" darījumi (tūlītēja valūtas maiņa)
  • "Forward" darījumi (valūtas nākotnes darījumi)
  • "Swap" darījumi (valūtas mijmaiņas darījumi)
  • Depozīti (sākot no 1 nakts depozīta - O/N līdz pat depozītiem ar beigu termiņu 1 gads).

Sistēmā Finanšu Tirgi var noslēgt valūtu darījumus, sākot no šādām minimālajām summām: valūtas "Spot", "Forward" un "Swap" darījumiem minimālā summa ir 1500 EUR (vai ekvivalents citā valūtā); 1 nakts depozītiem (O/N) - 100 000 EUR (vai ekvivalents citā valūtā); termiņdepozītiem - 15 000 EUR (vai ekvivalents citā valūtā).

  • Pārskati. Sistēmā Finanšu Tirgi ir pieejami dažādi pārskati par veiktajiem darījumiem un transakcijām (vēsture), kā arī vēl apstrādē esošajiem darījumiem. Klients pats var iestatīt dažādus pārskatu noformēšanas un filtrēšanas kritērijus.
  • Jaunumi un analīze. Sistēmas Finanšu Tirgi vidē ir pieejami finanšu tirgus apskati, valūtu grafiki un citi informatīvi materiāli.

Kā kļūt par sistēmas Finanšu Tirgi lietotāju?

Lai kļūtu par sistēmas Finanšu Tirgi lietotāju, jums nav vajadzīgas nekādas īpašas programmu instalācijas vai maksas programmas.

Jums ir jābūt piekļuvei internetam, kā arī jābūt Swedbank attālināto pakalpojumu lietotājam. Papildus tam ir jānoslēdz sistēmas Finanšu Tirgi lietošanas līgums un Līgums par finanšu tirgus darījumiem. Sistēmas Finanšu Tirgi līgumā jānorāda tās fiziskās personas, kuras būs tiesīgas rīkoties ar jūsu kontiem sistēmā Finanšu Tirgi, un šo personu piekļuves tiesības. Jūsu kontaktpersona bankā (klientu menedžeris) palīdzēs jums noslēgt nepieciešamos līgumus, kā arī atbildēs uz jūsu jautājumiem.

Vispārīgu jautājumu gadījumā varat zvanīt pa tālruni 67 444 141.

Noderīgas saites